Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 м. Подільська

 





Результати моніторингу якості освіти

КАДРОВИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ МОНІТОРИНГ

 

 

     Кількість педагогічних працівників (за віком):

Рік

до 30 років

31-40 років

41-50

51-54

Більше 55

Понад 60 

2017-2018

5

10

9

3

2

2

2018-2019

4

9

10

2

2

3

2019-2020

6

9

10

2

3

3

 

Кількість педагогічних працівників (за стажем):

Рік

до 3 років

 3-10 років

 10-20 років

 Більше 20 років

2017-2018

 3

 2

 11

 15

2018-2019

4

2

10

16

2019-2020

4

3

10

16

 

Кількість педагогічних працівників (за категоріями і педагогічними званнями):

Рік

Вища

Перша

Друга

 Спеціаліст

Старший вчитель

Бакалавр

Сер.спец

2017-2018

16

5

3

5

4

1

2

2018-2019

19

3

2

4

5

1

2

2019-2020

19

2

4

2

4

3

 3

 

Результати участі учнів школи у ІІ турі Всеукраїнських олімпіад за  2019-2020 н.р.

 

з/п

ПІБ

Клас

Місце

Предмет

1

Овчиннікова У.І.

9

ІІІ

Англійська мова

2

Власенко Г.В.

10

ІІІ

Історія

3

Власенко Г.В.

10

І

Правознавство

4

Власенко Г.В.

10

І

Географія

5

Ясінський А.В.

9

ІІ

Географія

6

Власенко Г.В.

10

ІІ

Інформаційні технології

7

Добровольський А.О.

8

І

Інформаційні технології

 

         Результати участі учнів школи у ІІ турі Всеукраїнських олімпіад за  2018-2019 н.р.

 

з/п

ПІБ

Клас

Місце

Предмет

1

Ясінський А.

8

І

фізика

2

Ясінський А.

8

І

хімія

3

Власенко Г.В.

9-Б

І

хімія

4

Овчиннікова У.І.

8

І

інформаційні технології

5

Власенко Г.В.

9-Б

ІІ

історія

6

Власенко Г.В.

9-Б

ІІ

біологія

7

Семенков Д.

6-Б

ІІ

математика

8

Ясінський А.

8

ІІІ

географія

9

Власенко Г.В.

9-Б

ІІІ

географія

10

Денисюк В.

11

ІІІ

хімія

11

Власенко Г.В.

9-Б

ІІІ

правознавство

12

Гонобоблєва М.

11

ІІІ

російська мова

13

Власенко Г.В.

9-Б

ІІІ

інформаційні технології

14

Слободяник Н.

11

ІІІ

інформаційні технології

15

Добровольський А.

7-А

ІІІ

математика

 

 

Результати участі учнів школи у ІІ турі Всеукраїнських олімпіад за   2017-2018 н.р.

 

 

з/п

ПІБ

Клас

Місце

Предмет

1

Добровольський К.

6-Б

І

математика

2

Власенко Г.В.

8-Б

І

хімія

3

Власенко Г.В.

8-Б

ІІ

історія

4

Власенко Г.В.

8-Б

ІІ

біологія

5

Католіченко Г.

11

ІІ

Українська мова

6

Католіченко Г.

11

ІІ

історія

7

Католіченко Г.

11

ІІ

географія

8

Католіченко Г.

11

ІІІ

російська мова

9

Католіченко Г.

11

ІІІ

хімія

10

Слободяник Н.

10

ІІ

інформаційні технології

11

Чернецька А.

10

ІІІ

російська мова

12

Скліпісь А.

8-Б

ІІІ

трудове навчання

13

Денисюк В.

10

ІІІ

математика

 

Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

 

 2018-2019

ІІ місце    –    Власенко Ганна Віталіївна, учениця 9-Б класу; ( секція географія та ландшафтознавство)

ІІІ місце –    Калашніков Владислав Олегович , учень   10 класу;(астрономія та астрофізика)

 

 2017-2018 н.р.

ІІ місце    –   Власенко Ганна Віталіївна, учениця 8-Б класу; ( секція географія та ландшафтознавство)

ІІІ місце –Католіченко Ганна, учениця 11 класу; (секція зарубіжна література)

 

2016-2017 н.р.

ІІ місце    –   Чушкова Дар’я, учениця 11 класу; (секція зарубіжна література)

ІІІ місце –    Католіченко Ганна, учениця 10 класу; (секція географія та ландшафтознавство)